Festival Movie 2007

reżyser / director Title Tytuł Pierwszy pokaz filmu

First screening
Drugi pokaz filmu

Second screening

Kraj

Country
2005 52/50 Uri Bar-On



D Izrael
2006 Odmienny Gust Shay Hamias



S Wielka Brytania
2006 Lekcja Hebrajskiego David Ofek, Ron Rotem



D Izrael
2006 Artur Szyk: Żołnierz Sztuki Jim RuxinS



S USA
2005 Bądźcie płodni i rozmnażajcie się Shosh Shlam



D Izrael
2005 Braterstwo Krwi Manara Nivron



D Izrael
2006 Blisko Domu Vidi Bilu&Dalya Hager



F Izrael
2005 Kuba: Nieznana Perła Antylii Joycelyn Bejar



D USA
2005 Ciemna Noc Leon Prudovsky



S Izrael
2006 Dwie szuflady Jan Strękowski



D Polska
2006 Dworzec Gdański Maria Zmarz Koczanowicz



D Polska
2006 Zapomniane Dusze Ricky Wood



S Wielka Brytania
2006 Fotografie mojego taty Maciej Hen



D Polska
2007 Z Galicji do Argowii Peter and Susanne Scheiner



D Szwajcaria
2005 Od Sztetla do Swingu Fabienne Rousso-Lenoir



D Francja/USA
2006 Wspaniałe! Lisa Azuelos



F Francja
2006 Dziadku, mów do mnie po rosyjsku Louis Lentin



D Irlandia
2006 Dom Nr.103 Ohad Domb



D Izrael
2006 Ja tylko chciałem żyć Mimmo Calopresti



D Włochy
2007 Kredens Jacob Dammas



D Polska/Dania
2005 Ladino 500 Lat Młodości Rina Papish



D Izrael
2006 Spóźniony Uścisk Yehudith Shennar & Aliza Eshed



D Izrael
2006 Odwet Lernera Gilad Tocatly



D Izrael
2006 Madyd przed Hanitą Eran Torbiner



D Izrael
2005 Więcej niż 1000 słów Solo Avital



D Niemcy/Izrael
2006 Naturalizowany Julia Kots



S USA
2006 Nowi Samarytanie Alexander Shabataev, Efim Kuchuk, Sergey Grankin



D Izrael/Rosja
2006 Ocalone Jadwiga Wolska-Stefanowicz



D Polska
2006 Rachela na Dworcu Gdańskim Ewa Szprynger



D Polska
2006 Pamiętające Dzieci Hannes Gellner, Thomas Draschan



D Francja/Austria
2005 Sisai David Gavro



D Izrael/Etiopia
2006 Glany na glanc David Gow, Mark Adam



F Kanada
2006 Świat Marii Michał Bukojemski



D Polskaa
2006 Czarna Księga Paul Verhoeven



F Holandia/Belgia/Niemcy/Wielka Brytania
2006 Pechowy Trójkąt . Isaak Babel Viktor Kukushkin



D Rosja
2006 Eskimos z Galilei Jonathan Paz



F Izrael
2006 Ostatni Bojownicy Ronen Zaretzky & Yael Kipper



D Izrael
2007 Nowocześni Cheli Rosenberg



D Izrael
2005 Wieczór, kiedy Trocki przyszedł na kolację November Wanderin



S Niemcy/Austria/USA
2005 Plemię Tiffany Shlain



S USA
2005 West Bank Story Ari Sandel



S USA
2005 Cóż za wspaniałe miejsce Eyal Halfon



F Izrael
2005 Kolekcja Yedidiaha Noam Demsky



S Izrael
2006 Yoel, Israel i Paszkwile Lina Chaplin



D Izrael
2007 Zwierzę Aneta Ptak



S Polska

D - dokument / documentary
F - fabuła / feature
S - krótki metraż / short

formularz regulamin logo polski
2009-2016@pixele.net

Ta witryna używa plików cookie. Korzystają…c ze strony wyrażasz zgodę™ na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.